Üye olmadan sepetinize ürünleri atabilirsiniz ancak alisveris için üye olmalisiniz. Ana sayfada sag kolonda bulunan "Üye olunuz" linkiyle üyelik asamalarini tamamlayip alisverisinize baslayabilirsiniz. Seçtiginiz ürünleri "Sepete ekle" butonunu kullanarak sepetinize ekleyebilir ve satin alabilirsiniz.

Müsteri Satis Sözlesmesi, 4822 no'lu "Tüketicinin korunmasi hakkindaki kanun" geregince müsteri haklarini tanimlamak ve korumak amaciyla hazirlanmistir. Ilgili kanun geregi internet üzerinden alisveris yapan müsterilerin bu sözlesmeyi elektronik ortamda onaylamasi gerekmektedir. Ilgili kanun geregi Müsteri Satis Sözlesmesi onaylanmadan upssepeti.com araciligiyla alisveris yapilamamaktadir.

Internet üzerinden kredi karti ve banka kartiyla yapilan alisveris islemlerinin güvenliginin artirilmasi için gelistirilmis bir sistemdir. Visa ve MasterCard'in gelistirdigi bu "güvenli sanal alisveris" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye isyerleri sahtekarliklara karsi güvence altina alinmistir. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logolari bulunan sanal isyerlerinden yapilan online alisverisler Visa ve MasterCard güvencesi altindadir.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme islemi gerçeklesirken, banka tarafindan kart sahibine sadece kendisinin bildigi ödeme sifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimligi dogrulanmaktadir. Yetkisiz kisilerin kartlarini internet ortaminda kullanmasi engellenmektedir.

3D Secure Nasil Isler?

Kart sahibi, kartini internet bankaciligi kanaliyla bankasina kaydettirir. Kartina bagli bir sifre ve bir güvenlik soru - cevabi tanimlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal isyerinde alisverisini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karsisina, bankasi tarafindan, islem sifresini ve kisisel güvenlik mesajini soran bir pop-up ekran açilir. Kart sahibi sifresini girerek isleme devam eder. Sifre, banka tarafindan dogrulaninca islem tamamlanir.

Siparisiniz 1 - 3 is günü içinde adrese teslim edilir. Dogal afet, savas, yangin, terör vb. olaganüstü durumlarda teslimat süresi degiskendir.

Siparisinizi resimli bir kimlik ve imzanizi ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alirken ürün ambalajini açiniz ve içeriginin tam ve hasarsiz oldugundan emin olunuz.