Bio Fırsat Dünyası

Hakkında

Biosi 2020 yılında İstanbul da kurulmuş bir markadır. Marka kurucuları 30 sene inşaat-lojistik-projelendirme ve devlet bünyesinde hizmetler vermiştir. Ticaretteki engin tecrübelerimiz ile birlikte iki yıldır kozmetik alanında sürdürdüğümüz ar-ge çalışmalarımızı uygulamaya dökmeye karar verdik. Neden kozmetik diye sorarsanız, her kız çocuğu makyaj malzemelerine ve kremlere aşıktır. :) Ben de öyle bir kız çocuğuydum ve idealim bir gün markamı yaratmaktı, çok şükür bugün ürün gamımızı özenle hazırladık, inandık ve iş ahlakımıza olan güvenimizle markayı oluşturduk. Marka oluşum sürecinde bizi destekleyen işinde uzman partner firmalar ile çalışarak karşınıza çıkmanın gururunu yaşamaktayız.

Biosi Hakkında
Misyonumuz

Küresel anlamda başarılı bir iş kurmak için birden fazla unsurun bir araya gelmesi gerekiyor. “iyi bir fikir” – “iyi bir ekip” ise bu unsurların başında gelmektedir. Ancak bir oluşum için adım attığınızda herşeyden önemlisi inanmaktır. Bizde inandık ve farkındalık yaratma ideali ile yenilikçi bir yapı omurgası oluşturduk, bu omurga kozmetiğin devi Fransa’da raflarda yerini alarak kendini kanıtlamış olup, Türkiyede ve dünya genelinde “güzelliğiniz gücünüz olsun” uygulamasını sevgili müşterilerimize sunarak bu anlamda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Vizyonumuz

Kozmetiğe olan ilgilimiz ve merakımız bizi nasıl sağlıklı ve dermotolojik Ar-ge çalışmalar yapabiliriz çabasına itmesiyle ilk kilometre taşımızı dikmiş olduk. Araştırmalarımız ve arayışımızın süreç içerinde olumlu karşılıklarını görmüş olmamız kozmetik devinde yerimizi almalıyız olgumuzu destekledi ve politika olarak , kozmetik rehabilite etmeli anlayışını destekliyor ve bu yönde ürün gamı çalışmalarımızı yapıyoruz. Rehabilite derken kullanıcı ürünü kullanırken ürün tedavi ederek alt tabakayı iyileştirip süreçte onararak iyleştirip insana kendini iyi hissettirmeli.

Kalite Politikamız

Sağlık bakanlığı ve uluslararası yönetmeliklerin koymuş olduğu tüm kurallara uygun olarak vizyonu doğrultusunda beklentilere uygun olacak evrensel standartlarda kalite yönetimi anlayışını benimseyerek iş süreçlerini tekrar tekrar gözden geçirerek ürün kalitesinin her daim yükseltilmesi doğrultusunda öncü olarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve yüksek kalitede güvenilir ürünler sunmaktır.